Najlepsi badmintoniści na Podkarpaciu!

Uczniowie SOSW Nr 1 w Przemyślu najlepszymi badmintonistami na Podkarpaciu!

W dniu 5 czerwca 2024 r. w Ropczycach odbył się VIII Podkarpacki Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Przemyśl reprezentowało trzech uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego Nr 1 Beata Wojdyła, Katarzyna Wojdyła i Kacper Przybyła. Cała trójka na co dzień trenuje w klubie Gladiator Przemyśl. Występ w zawodach należy uznać za bardzo udany, ponieważ wszyscy wyżej wymienieni zdobyli złote medale w swoich kategoriach wiekowych i tym samym uzyskali kwalifikacje na udział w zawodach ogólnopolskich, które już w październiku 2024 r., odbędą się w Trzciance (Wielkopolskie). Wyjazd do Ropczyc możliwy był dzięki wsparciu dyrekcji SOSW Nr 1. Trenerem zawodników jest pan Tomasz Bandrowicz – nauczyciel wychowania fizycznego w SOSW Nr 1.

Opublikował(a): Małgorzata Szturm-Mendychowska Data publikacji: 07-06-2024 17:13 Modyfikował(a): Małgorzata Szturm-Mendychowska Data modyfikacji: 13-06-2024 10:31